Ceník

Způsob platby

Všichni pracovníci naší organizace pracují na přímou platbu. Nemáme smlouvu s pojišťovnami. Nabízíme proto také stoprocentní diskrétnost a anonymitu. Nemusíte k nám mít žádné doporučení od lékaře, domlouváte se přímo k nám.

Individuální konzultace

Cena za konzultaci (60 minut) je 500,- Kč, přičemž rodičům na mateřské dovolené a rodičovské dovolené, studentům s potvrzením o studiu, důchodcům, zdravotně znevýhodněným s průkazem ZTP dle předchozí domluvy je poskytnuta sleva na 400,- za (60 minut) hodinu konzultace.

Skupinová sezení

Cena skupinového sezení se odvíjí od programové nabídky či poptávky klientů. Je vyčíslena pro jednotlivou zakázku individuálně. Obecně se cena stanovuje od 400,- do 800,- Kč/hodinu. Počet lidí ve skupině se pohybuje od 6 do 15 osob.

Ceny platí pro město Hradec Králové. V případě poptávky mimo město, je k ceně účtováno cestovné. Cenovou kalkulaci můžeme stanovit dle vzájemné domluvy. Ceny jsou smluvní.

Lze zakoupit i jako poukaz.

Podmínky

Délka konzultací

Délka konzultace je sjednána individuálně dle Vaší potřeby, každý klient potřebuje jinou dobu na řešení své situace a každá skupinová práce si vyžaduje jinou délku. Vše je tedy na domluvě Vás a Vašeho terapeuta či poradce.

Právní stránka spolupráce

Všichni pracovníci pracují na svůj účet a svou zodpovědnost a dodržují etický kodex naší organizace.

Dojednání konzultace

V případě zájmu o konzultaci či skupinové sezení kontaktujte ředitelku organizace mailem či telefonicky: sona.proch@gmail.com, 774 241 756, nebo přímo vašeho terapeuta či poradce.